Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu May 05, 2022 3:36 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 47838311
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu May 05, 2022 3:37 am
46. - 50. epizode

Jako dobar završetak prve etape serije, ubrzan i interesantan. U tako malo vremena su nam toliko toga prikazali da sam baš uživala u toliko dešavanja. Nisam očekivala ubistvo Leona. Kada smo se najmanje nadali, Soraya ga hladnokrvo ubije. Taj efekat iznenađenja je za svaku pohvalu. Drago mi je da su maknuli njegov lik, dosta smo ga gledali, vreme je za nešto novo. Ono što me takođe pozitivno iznenadilo je rasplet oko Sorayinog suđenja. Kada smo već mislili da će se izvući, stvar se okrenula. Interesantno da je Elena od samog početka imala snimak ubistva i morala je znati da je laže u vezi priče o samoodbrani, ali je ipak odlučila zaštititi. Na kraju je Sofia odigrala ključnu ulogu i okrenula Elenu protiv Soraye. Moram još spomenuti Uriela i Becerru koji su na zabavan način odradili glavni deo posla. Sve mi se svidelo.

Dolazimo do druge etape sa skokom od 18 godina. Tu mi se već štošta ne dopada. Za početak mislim da nije bilo potrebe za tako velikim protokom vremena jer mi većina toga izgleda potpuno neuverljivo, počevši od glumaca koji su doslovno ostali identični. Danielu su čak podmladili, izgleda mlađe i bolje nego u braku s Albertom. Deda od Britny je još živ, posle 18 godina ostao isti. Ona ženska iz casina s kojom Luis Alberto igra poker mi se čak učinilo da ni haljinu nije promenila od prethodnog susreta. Mariani su promenili frizuru i nakaradili je. Deca im narasla, oni svi uglađeni i mladi. Uglavnom, vizualno vrlo neuverljivo i loše.

Što se radnje tiče, negde su ubacili nove likove, ali većina toga je ostala tapkati u mestu. Mariana i Luis Alberto, Britny i Santiago, kod njih se u 18 godina apsolutno ništa nije promenilo. Čudi me da niko od njih nema decu. Umesto da su nekome od njih dali da imaju decu i da se oko njih okrene neka priča, mi gledamo priču ćerke sporednih likova. Kod Daniele i Elene takođe ništa novo, niko novi u njihovim životima, sve nepromenjeno. Očito je da će se glavna priča vrtiti oko Soraye i njene osvete i zbližavanje sa sinom kojeg je Mariana konačno pronašla.

Priča oko pronalaska Betita mi je ok, relativno realan način na koji je došla do saznanja. Jedino nije realno da njegova bolesna majka izgleda jednako mlado kao kad ga je uzela u naručje. Mislim da su trebali staviti kraći period od 5 do maksimalno 10 godina, to bi bilo uverljivije, ovako je sve jako nerealno. Nedostaje mi priča oko Britny i Santiaga koja je prihvaćena vrlo pozitivno, a nisu je dovoljno iskoristili. Jedino što je uverljivo je priča Lupite i Diega. Uriela i Sofiu nam još nisu ni pokazali.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu May 05, 2022 3:42 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 R20
Los ricos tambien lloran - Page 11 Rrr17
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun May 08, 2022 3:07 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 Bb56
Los ricos tambien lloran - Page 11 B61
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun May 08, 2022 3:07 am
51. - 55. epizode

Rešen je kompletan slučaj oko Betita i drago mi je da s tim nismo čekali do poslednje epizode. Luis Alberto se na simboličan način opet našao u situaciji koja ga celog života proganja, ali ovoga puta je uspeo spasiti sina iz vode. Još samo da se otkrije ko stoji iza svega toga, ali na to ćemo verovatno čekati do kraja, jer Soraya bije bitku na raznim poljima. Uspela je osakatiti Elenu, a sad se ozbiljno bacila na Luis Alberta smestivši mu ubistvo. Ono što je lepo videti je harmonija koja vlada u porodici Salvatierra. Briga Daniele za Elenu, bratski odnos Santiaga i Luis Alberta, sve je to nešto što je za svaku pohvalu. Izgladili su odnose koje Alberto za života nije uspeo.

Generalno imam osećaj da nije bilo previše dešavanja, nekako se sve konstantno vrtelo oko istog, priče s Betitom i Sorayine osvete. Ne razumem kako niko ne zna da je izašla iz zatvora. S obzirom da je već Elena optužuje, barem su to mogli proveriti, ali nikome naravno ne pada na pamet. Imamo novi lik Vivian koju igra Sabrina Seara, koja mi je čak draga zbog glumice, iako igra negativku. Na trenutke mi čak delovala kao da bi mogla okrenuti leđa Sorayi. Interesantno da je Sabrina u privatnom životu trudna, pa je i ovde često vidimo da prikriva stomak jastucima i širokim sakoima. Santiago i Britny i dalje tapkaju u mestu. Šokirala sam se kada sam saznala da oni ni dalje nisu u braku jer ona pre osamnaest godina nije pristala. Baš su ga preterali s tim. Nisu našli ništa interesantnije pa su ubacili bivšu. Oni su mi bili jako zanimljivi, šteta što im nisu dali bolji nastavak.

Što se ostalih parova tiče, neke stvari se već mogu zaključiti. Sofia potkrada Uriela. Na trenutak su mi bili simpatični kada su zajedno radili na otkrivanju slučaja oko Leona, ali nju očito ni brak nije promenio, ostala je sponzoruša. Nova asistentkinja bi mogla zauzeti njeno mesto, to nam već nagoveštavaju. Što se tiče Lupite i Diega, nažalost tu očekujem tužan kraj. Očito će je odvesti na to more o kojem sanja kako bi otišla na način koji želi. Zanimljiva je priča oko Victorove žene koja je umrla. Moguće da je on imao prste u tome, čak ni Uriel nije na čisto s tim. Slučaj s Mirandom i njenom trudnoćom mi je suvišan i dosadan. Nisam baš toliko oduševljena nastavkom, nekako mi je razvodnjen, očekivala sam bogatiji sadržaj.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun May 08, 2022 3:34 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 Z42
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon May 09, 2022 6:59 pm
Vezano za novu etapu, slažem se s tvojim predzadnjim postom od prvog do zadnjeg slova.

Dakle, epizode 51. - 55.

Od kad je krenula nova etapa najbolje su bile 54. i 55. epizoda. Dopalo mi se što nije bilo nepotrebnog otezanja i što se sve brzo razjasnilo. Odlične su scene sa spašavanjem Betita iz vode. Zaokružen ciklus i zatvaranje prošlosti, Luis Albertov put ka iskupljenju. Los ricos tambien lloran - Page 11 664804837

Nisam mislila da je Elena ta koja će biti maldita lisiada kada je Fabiola izjavila da će i ona to uzviknuti poput Itati. Prvo mi je pala na pamet ona mala, Victorova ćerka, a potom i Lupe. Ali pitala sam sam se zašto bi Soraya uzela Lupe na zub. Nervira me sve ovo oko Elenine bolesti. Zašto bar malo Luis A. ne razmisli nakon Danielinih riječi? Zar mu nije dovoljno što je Elena navodno pala dok je bila pod nadzorom one sestre, pa da potraži drugu? Vrlo iritantno. A i bzv mi je što Elena u takvom stanju nije u bolnici.

Nije mi jasno što Sofia hoće. Ima sve pored Uriela, zašto ga potkrada i izmišlja da joj ukraden auto koji je prodala? Patricia je ispala namćor i oštrokondža u cijeloj situaciji oko Mirandine trudnoće,  a zapravo će sav teret pasti na nju dok je drugima lako da budu blagi i puni razumjevanja. Vrlo je tužna priča oko Lupe i od sporednih najzanimljivija. Glumica koja igra Julietu bi trebala biti starija. Julieta sada ima oko 30 godina, a izgleda kao da joj je 17.

____________
Los ricos tambien lloran - Page 11 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:13 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 O24
Los ricos tambien lloran - Page 11 Oo37
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:13 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 S26
Los ricos tambien lloran - Page 11 Ss38
Los ricos tambien lloran - Page 11 Sss27
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:14 am
Los ricos tambien lloran - Page 11 Yyyyyy27
Los ricos tambien lloran - Page 11 Ssss20
Sponsored content

Los ricos tambien lloran - Page 11 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum