Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed Apr 27, 2022 10:59 pm
Los ricos tambien lloran - Page 10 Bbb42
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed Apr 27, 2022 10:59 pm
Los ricos tambien lloran - Page 10 Aa78
Los ricos tambien lloran - Page 10 Aaa55
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed Apr 27, 2022 10:59 pm
Los ricos tambien lloran - Page 10 C51
Los ricos tambien lloran - Page 10 Ccc37
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed Apr 27, 2022 11:25 pm
43. - 45. epizode

Najlepše u ovim epizodama mi je odnos Santiaga i Britny. Retko mi sporedni parovi postanu draži od glavnih, ali u ovom periodu serije je to tako. Santigo mi je od jednog običnog sporednog lika postao najdraži. Razneži me u svakoj sceni i pomislim koliko je nerealno divan. Volela bi imati jednog Santia u svom životu. Oni su definitivno svetla strana trenutnih dešavanja.

Mariana je sama prolazila poslednje mesece trudnoće, bez zdravog i normalnog odnosa sa partnerom. Očekivala sam više od lika Luis Alberta. U početku mi je bio drag i simpatičan, razumela sam njegovu pogubljenost, ali je bilo za očekivati da vremenom sazri, da posloži prioritete, međutim opet ga gledamo izgubljenog. Ne volim takve muške likove, beskarakteran, podložan manipulaciji, retko u kojoj situaciji se postavi kao pravi muškarac. Ovim poslednjih ponašanjem se degradirao u mojim očima i postao nezanimljiv. Trenutno me uopšte ne zanima hoće li njih dvoje izgladiti odnos ili neće. Nebitni su mi. Sa moje tačke gledišta on ne zaslužuje njeno razumevanje u tolikoj meri.

Što se tiče krađe bebe, cela ta priča je pomalo šuplja. Oni su to dete već "sahranili", a niko se ne pita kako se to dogodilo, kako je dospeo onamo, ko stoji iza toga. Isto tako priča onih kojima je beba dospela je neozbiljna. Lik dočeka ženu s detetom u naručju i kaže joj evo ti dete da ispuniš želju. Tamo neka rodila i to je to, kao da to ide tek tako..

Elena me je ugodno iznenadila, zaista dirljiv trenutak nje i Mariane. Sviđa mi se kada neki lik nije jednodimenzionalan. Iako do sada nije pokazivala pravu privrženost, ipak dolazimo do činjenice da je ona samo pogubljena i nesretna žena. Nadam se da će se do kraja potpuno okrenuti i biti prava majka za svog sina i njegovu porodicu. Počela je otkrivati Leonove tajne, čini se da će se klupko brzo odmotati. Iako nismo puno gledali sporedne priče, izdvojila se ona sa Urielom i Sofijom. Par koji se na početku činio najbezveznijim na kraju postade zanimljiv. Slažem se Kristina da je taj efekat iznenađena prava stvar za nas gledaoce.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed Apr 27, 2022 11:28 pm
Los ricos tambien lloran - Page 10 File19

Kristina likes this post

Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu Apr 28, 2022 9:26 am
46. epizoda

Ne volim takve muške likove, beskarakteran, podložan manipulaciji, retko u kojoj situaciji se postavi kao pravi muškarac.

Sve mogu da razumijem što se njega tiče. Razumijem frustraciju zbog očevog odnosa prema njemu, razumijem bol zato što se sa ocem raspravljao pred smrt, razumijem ljubomoru jer je Santi na neki način bio Albertu idealni sin i "zamjena" za Matiasa. Sve mi je to jako tužno i potresno i sve mogu da razumijem. Oštećen je emocionalno, roditelji se nisu znali pobrinuti za to, nisu reagovali, nisu ga odveli psihologu... Svalili krivicu na njega i neka se snalazi sam. I takve stvari ostave poslijedice i onda se izraste u oštećenu osobu. Ali ono što najviše zamjeram njegovom liku je nedostatak oštrog uma i promućurnosti.

U 46. epizodi me je skoro rasplakalo kada je saznao da je otac planirao da mu kaže da ga ne smatra krivim za bratovu smrt i kada je poslije sanjao kako mu otac traži oproštaj. Kakvo li je to bilo olakšanje. E sada očekujem da se malo trgne. Uvene čovjek pod teretom krivice, prvo zbog brata, a sada zbog sina. Marianu uglavnom gledamo kako pati i nada se da joj je sin živ. Dobra je Claudia u tim scenama. Sada bi bilo nerealno i očekivati da se bilo što drugo zbiva kod Mariane.

Nisam očekivala Leonovu smrt. Što volim kad se ovako iznenadimo! Soraya ga je u momentu, bez razmišljanja, mrtva 'ladna ubila i prevrnula preko ograde. Nije ni trepnula. Dobra je Fabiola, nemam zamjerke na glumu. Posebno ima opasan pogled.

Elena je konačno shvatila na čemu je sa Leonom i iznenadilo me je koliko je bila povrijeđena i koliko je zapravo ranjiva i željna ljubavi. Uglavnom, odlučila je da ga nadzire 24/7 i imaće što vidjeti ako je snimljen momenat kada ga je Soraya bacila niz balkon.

Onaj dio kada Uriel i Becerra upadaju kod Victora kao špijuni mi ima vajb 4. sezone Prison breaka i po malo Internata. Uživala sam u tim scenama.

____________
Los ricos tambien lloran - Page 10 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Fri Apr 29, 2022 8:51 am
47. epizoda

Woohoo, baš brzo ide radnja.

U jednoj epizodi se otkrilo da je Leon bio vlasnik Rio Ora, da je ubio Alberta, da je Mariana Rafaelova ćerka, da je Soraya ubila Leona i na kraju je uhapšena. Los ricos tambien lloran - Page 10 2355236270 Baš je bila uzbudljiva epizoda. I jedva čekam nastavak. Los ricos tambien lloran - Page 10 2315767614

____________
Los ricos tambien lloran - Page 10 Granho16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun May 01, 2022 6:11 pm
48. - 50.


Dopala mi se 48. epizoda. Bila je posvećena razotkrivanju svih mogućih istina i Sorayinom suđenju. Osuđena je na 25 godina zatvora, a odležala je 18. Podrazumjevam da se otkrilo da je ona trovala Marianu mada se to nije eksplicitno pomenulo.

Ovo nakon timejumpa mi se ne dopada. Radnja se dešava negde 2035.godine, a niko nije mnogo ostarao niti se promjenio. Nažalost, u ovoj novoj etapi mi nekako Britny i Santi više nisu zanimljivi. Mada sada se pojavila Tamara da ih opet razdrma.

Soraya je izašla iz zatvora i hoće da se sveti. Saučesnik joj je Victor Millan, a izgleda da će njegova ćerka biti maldita lisiada. Mariana je već pronašla sina. Dopalo mi se način na koji je saznala i što to nije bilo pukom slučajnošću.

Odrasla Miranda i njena trudnoća su višak. Lupina bolest je uzela maha, otežano se kreće i penzionisala se. Drugo nema ništa specijalno što bih prokomentarisala.

____________
Los ricos tambien lloran - Page 10 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu May 05, 2022 3:36 am
Los ricos tambien lloran - Page 10 O23
Los ricos tambien lloran - Page 10 Oo36
Los ricos tambien lloran - Page 10 Ooo31
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu May 05, 2022 3:36 am
Los ricos tambien lloran - Page 10 A68
Los ricos tambien lloran - Page 10 Aa79
Los ricos tambien lloran - Page 10 Aaaa34
Los ricos tambien lloran - Page 10 Aaa56
Sponsored content

Los ricos tambien lloran - Page 10 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum