Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 20, 2022 11:34 pm
Los ricos tambien lloran - Page 3 Y26
Los ricos tambien lloran - Page 3 Yy35
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 20, 2022 11:34 pm
Los ricos tambien lloran - Page 3 Gc10
Los ricos tambien lloran - Page 3 Filex10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 20, 2022 11:35 pm
Los ricos tambien lloran - Page 3 Nn17
Los ricos tambien lloran - Page 3 N14
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 20, 2022 11:35 pm
Los ricos tambien lloran - Page 3 M21
Los ricos tambien lloran - Page 3 Mm20
Los ricos tambien lloran - Page 3 Mmm21
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 20, 2022 11:36 pm
11. - 15. epizode

Uživala sma u ovim epizodama. Uvek mi je najdraži deo serije zbližavanje glavnih junaka. Sviđa mi se razvoj odnosa Luis Alberta i Mariane, iako je moja zamerka što su sve malo ubrzali. Volim kada zbližavanje ide postepeno, da mogu uživati u osvajanju jedno drugog. Luis Alberto čak nije sam shvatio da je zaljubljen, već mu je to morala reći Trini. I eto brže bolje on joj već izjavi ljubav i sve se ekspresno odigra. U takvim situacijama kada je sreća kratka, obično nam udaljavanje i otrežnjene serviraju na mnogo duži period. Rado bi da je obrnuto.

Simpatičan trenutak mi je bio kada se Alberto žalio padre Guillermu govoreći mu da ima problema zbog Mariane i njegovog sina. Padre: Kakvih problema? Alberto: Čini se da se Mariana zaljubljuje u Luis Alberta. Padre: Aa dobro je, ja mislio da je nešto gore. Kako je divno videti uticaj Mariane na odnos oca i sina, baš je uspela omekšati ih obojicu, uživala sam u tim scenama. Ono što mi je posebno upečatljivo između Mariane i Luis Alberta je kako ona iz njega izvlači ono najbolje, ume ga saslušati i dati mu podršku u njegovim strahovima i borbama samim sa sobom. On je u njoj pronašao oslonac i nekoga ko ga razume. Trenutak kada joj je došao pred vrata moleći je da samo prespava pored nje jer jedino uz nju nema noćne more je bio tako divan. Sklupčao se uz nju kao neko dete kojem je potrebna nežnost i razumevanje. Vrlo neobičan lik glavnog junaka, retko viđamo takvog muškarca, krhkog i mačo u isto vreme, to mi se baš sviđa.

Alberto ima ozbiljnih problema sa srcem. Njegov odnos sa Danielom je tako lep, iznenađena sam tim jer nisam očekivala njenu toliku posvećenost. Navikli smo da su te druge mlađe žene često iz interesa udate za starije muškarce, a ovde to nije slučaj. Tako su nam realno prikazali njihove probleme u krevetu i njegovu potrebu da joj udovolji uprkos godinama. Nadam se da će još poživeti, baš bi nastao haos kada bi ga izgubili.

Leon nam priprema teren za udaljvanje Mariane i Luis Alberta. Ne mogu verovati da on ima toliko moći u toj firmi da je i fabrike kupovao na svoju ruku, bez znanja Alberta, koristeći naivnost njegovog sina. Što se Soraye tiče njena celokupna glupost oko trudnoće je mogla da se izbegne, to je bila jako jeftina fora. Čak i kada je otkrio ona nastavila da mulja. Jedino joj njegova majka preko svega prelazi, kao da joj je više stalo do nje nego do njega. Čak joj govori da razume kada neka žena na taj način želi zadržati muškarca. Nadam se samo da i ona ne skriva nešto i da se na kraju neće ispostaviti da je uradila isto. Saznajemo da je Soraya zapravo usvojena ćerka Albertovog prijatelja koji je doživeo nesreću i čije je pare nasledila. Možda i tu nešto ispliva, jer je previše bliska sa Leonom koji u svemu ima prste. Iako joj Elena dođe kao druga majka, ona nema ništa protiv toga da obe spavaju sa istim muškarcem, kako bolesno.

Već mi je jasno da u narednim epizodama neću mnogo uživati jer slede podvale i smicalice koje će uneti nemir i raskol. Malo kasnim sa gledanjem, ali ove epizode ću brzo preleteti..
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Tue Mar 22, 2022 12:01 am
Los ricos tambien lloran - Page 3 Vvv22
Los ricos tambien lloran - Page 3 V21
Los ricos tambien lloran - Page 3 Vv26
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Tue Mar 22, 2022 12:01 am
Los ricos tambien lloran - Page 3 B54
Los ricos tambien lloran - Page 3 Bbb37
Los ricos tambien lloran - Page 3 Bb50
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6040
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Thu Mar 24, 2022 9:08 am
Ma stvarno su premedeni Los ricos tambien lloran - Page 3 3689299699

Trenutak kada joj je došao pred vrata moleći je da samo prespava pored nje jer jedino uz nju nema noćne more je bio tako divan. Sklupčao se uz nju kao neko dete kojem je potrebna nežnost i razumevanje. Vrlo neobičan lik glavnog junaka, retko viđamo takvog muškarca, krhkog i mačo u isto vreme, to mi se baš sviđa.

Lijepo si opisala lik Luis Alberta. To i jeste rijetkost, obično su ženski likovi zanimljiviji i oni su ti koji imaju nerješene traume iz prošlosti. Posebno kod ovih klasičnih priča težinu obično nosi glavna junakinja. Međutim, ovdje mogu slobodno reći da je on taj koji nosi težinu priče.

Navikli smo da su te druge mlađe žene često iz interesa udate za starije muškarce, a ovde to nije slučaj.

Mislim da priča nije takva da je između njih ogromna razlika u godinama s obzirom da i Daniela ima odraslog sina. U stvarnom životu je razlika nekih 11 godina, mislim da je realno da je između njih kao likova nije razlika preko 10ak godina. Daniela mi se u početku nije dopadala, ali kako se unormalila i prihvatila Marianu i kako smo dobili širu sliku o njenom odnosu sa Albertom prihvatila sam je i sad je doživljavam pozitivno.

21. i 22. epizoda

Sandra je odlučila da prizna istinu Mariani i poludjela sam kad je epizoda baš tada završila. A onda sljedeća završava kad Mariana dolazi Luis Albertu da mu se izvini i traži šansu. Baš me zanima kako će se on sad izvući iz Sorayinih kandži. Mislim da će Sandra brzo stradati,a  sve što je zapravo rekla Mariani je broj telefona čovjeka koji joj je platio da laže. Srećom je Alberto poslao Becerru da prati Marianu i očekujem da će on izvući iz Sandre nešto više informacija. Uglavnom, zna se da je Luis A. nevin, ali nemam nadu da će se ubrzo saznati da je Leon bio iza toga. Los ricos tambien lloran - Page 3 2729517241

Britny je raskinula sa Polom. Postupila je pošteno. Dopada mi se cijela ta priča i to što ona ne skače od sreće jer sada može biti sa Santiagom. Grize je savjest i sad joj teško da s nekim drugim bude sretna dok Polo pati. Vrlo realna situacija.

Kad sam kod realnih situacija, pomenula bih još jednu, koja mi je doduše najmanja zanimljiva, a to su Uriel i Sofia. Sličnih situacija ima u životu sa tim djevojkama koje pokušavaju uloviti nekog bogatog momka. Navodno pristanu na vezu bez obaveza i progutaju što on izlazi i sa drugim djevojkama. Ne bune se zbog svog statusa, a onda malo po malo, sve kao da neće, taktikom uspiju da na kraju formalizuju vezu i budu zvaničan par. Naravno, to nije garancija da će i potrajati kao par. Uvijek ima neka Sofia iza ćoška koja će isto tako biti spremna na sve.

Diego me nervira iz više razloga. Prvo zbog odnosa prema Guadalupe (slavila sam kad je odbila da mu pazi ćerku dok on juri foto-modele), a onda i zato što je postao Sorayin plaćenik. Ovo zadnje me najviše nervira zato što je glup. Snimio je Patriciu kako govori da je Soraya vještica i slično, pusti snimak Sorayi, a onda se čudi što će Soraya to iskoristiti da joj da otkaz. Pa što je mislio zašto mu je tražila da je snima? Los ricos tambien lloran - Page 3 3857569612 Los ricos tambien lloran - Page 3 1582457658

____________
Los ricos tambien lloran - Page 3 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:37 pm
Los ricos tambien lloran - Page 3 Hh15
Los ricos tambien lloran - Page 3 H16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16189
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:37 pm
Los ricos tambien lloran - Page 3 E24
Los ricos tambien lloran - Page 3 Ee20
Sponsored content

Los ricos tambien lloran - Page 3 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum