Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:37 pm
Los ricos tambien lloran - Page 4 Bbvv11
Los ricos tambien lloran - Page 4 Bbbbbb26
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:37 pm
Los ricos tambien lloran - Page 4 Bbbbb18
Los ricos tambien lloran - Page 4 Bbbbbb27
Los ricos tambien lloran - Page 4 Bb51
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:42 pm
16. - 20. epizode

Bilo je očekivano da sreća ne može drugo potrajati, ali ovo je stvarno bilo mnogo kratko. Leon se pobrinuo da skloni Marianu s puta jer mu remeti planove. Još jedan negativac koji nema svoj život, već se u potpunosti posvetio mešanju u tuđe. Pokazao se kao ozbiljan igrač, ništa ne prepušta slučaju. Do detalja je isplanirao kako navesti Marianu da poveruje u priču koja njemu odgovara, čak je namestio svedoka u njenom rodnom gradu očekujući da će tamo potražiti odgovore.

Luis Alberto je iz svega izašao najviše povređen. Baš mi je bilo žao gledati ga onako nemoćnog bez kredibiliteta da se brani jer je na startu u lošoj poziciji zbog svojih poroka i grešaka koje je činio. Odlučio je otići od kuće jer ga tamo niko ne razume. Leon mu se baš navalio na kičmu, manipuliše s njim kako mu se prohte, a da i nije njegova glavna meta. Možda bi se on i otrgao da nema ovog iza sebe. Lako je bilo manipulisati mladim dečkom koji ima traume i koristiti njegove slabosti. Čini se da mu to uspeva već dugo vremena. Leon ima celu mašineriju ljudi iza sebe koji mu pomažu da uništi Alberta. Čak se u potpunosti infiltrirao u porodicu kako bi bio u toku sa svim dešavanjima. Spava sa Elenom, dok ona naivno priželjkuje da ozvaniče vezu. Šteta što Elena ne misli više na sinovljevo dobro već ga gura u naručje Sorayi. Iako za sada nije klasična negativka i ona je prilično izmanipulisana. Očito se još nije oporavila od gubitka Alberta, pa srlja.

Što se Soraye tiče ona je totalni promašaj. Za raliku od Leona postupa vrlo glupo i naivno, počevši od trudnoće pa nadalje. Sad se odlučila omađijati Luis Alberta. Da ne pričam o drugim nepromišljenim potezima, od onoga da plati Diegu da prati Marianu, potplaćivanje sudije na utakmici i otvoreno forsiranje veze sa Luis Albertom pred svima znajući da je ne voli. Naravno nije propustila ni da mu uđe pijanom u krevet i sve to zabeleži, kao da će joj to nešto pomoći. Predstavlja se kao ozbiljna poslovna žena, a ponaša se kao najveća glupača. Nepromišljen potez je imao i Luis Alberto kada je izjurio iz kreveta kupiti prsten i brže bolje odjurio zaprositi Marianu onako na stepenicama dok još ništa nisu rešili među njima. Ne znam kako je mogao očekivati drugačiji odgovor. Onda kad već neće ona, ima ko hoće. Eto Soraya je bar dobila jedan selfi koji je usrećio. Taj prizor je bio posebno debilan.

Ono što me raduje su sporedni likovi koji polako dobijaju svoju priču, a da pri tome nijedna od njih nije dosadna. Retko mi se dešava da mi je sve potaman. Santiago i Britny su preslatki, dopada mi se i priča Guadalupe i Diega, a i Sofia i Uriel nisu dosadni. Jedino me malo smara Britnyna porodica i obožavanje zeta, ali nema ih mnogo u kadru, pa nije problem. Serija mi baš drži pažnju i pored toga što ovo trenutno nisu bile najlepše epizode, ali me svejedno vuče da gledam.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:48 pm
Los ricos tambien lloran - Page 4 C44
Los ricos tambien lloran - Page 4 Cccc16
Los ricos tambien lloran - Page 4 Ccc33
Los ricos tambien lloran - Page 4 Ccccc15
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sat Mar 26, 2022 8:48 pm
Los ricos tambien lloran - Page 4 D35
Los ricos tambien lloran - Page 4 Dd28
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6056
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Sun Mar 27, 2022 6:33 pm
23. - 25.

Mnogo bolje epizode nego od prošle sedmice Los ricos tambien lloran - Page 4 664804837

Luis A. i Mariana su se pomirili, on je otkačio Sorayu bez mnogo ustezanja. To je bio prizor u kome sam posebno uživala. Još jedna scena u kojoj sam uživala je ona kada on odbije da se kocka na Leonovu veliku žalost. Sandra je ubijena, a iznerviralo me je što nije htjela poslati Mariani sliku na kojoj je Leon. Los ricos tambien lloran - Page 4 245301646 Da ju je odmah poslala i pobjegla, umjesto što je čekala Marianu da dođe, možda bi bila živa. Leon se izvukao naravno, potplatio je onog Alonsa da prizna da je on prevario Marianinog oca.

Posebno mi je zanimljivo što se Marianin otac poznavao sa Sorayinim. Zašto bi Sorayin otac s poslovnog puta donosio poklon i za Marianu? Ili su njih dvojica bili izuzetno prisni prijatelji ili će na kraju ispasti da su njih dvije sestre ili polusestre s obzirom da je Soraya usvojena. Los ricos tambien lloran - Page 4 245301646

Mogu reći da su mi svi likovi i priče zanimljivi. Ni za koga ne mogu reći da je suvišan, sve je na mjestu. Na samom početku apsolutno ne bih pomislila da bi mi Paty, Gaudalupe i Diego mogli biti zanimljivi. Britnini roditelji su tako nerazumni. Jasno mi je da je sa Polom bila zato što su oni zaljubljeni u njega, njima on odgovara i maltene ga vrijednuju više od nje. Ona je na to pristala jer je njihova veza bila podrazumjevana. Možda joj se donekle i sviđao, ali nikad se nije zaljubila. Kako li samo usudila da se zaljubi u nekog drugog umjesto da udovolji familiji? Rolling Eyes

Luis A. je zaprosio Marianu, ovaj put što bi oni rekli como Dios manda. Ona će pristati tako da možemo brzo očekivati dio sa otmicom djeteta i prelaskom u sljedeću etapu.

____________
Los ricos tambien lloran - Page 4 Granho16
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon Mar 28, 2022 1:05 am
Los ricos tambien lloran - Page 4 Aaa51
Los ricos tambien lloran - Page 4 A62
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon Mar 28, 2022 1:05 am
Los ricos tambien lloran - Page 4 Auu10
Los ricos tambien lloran - Page 4 Au10
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon Mar 28, 2022 1:05 am
Los ricos tambien lloran - Page 4 H17
Los ricos tambien lloran - Page 4 Hh16
Los ricos tambien lloran - Page 4 Hhh14
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16190
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Mon Mar 28, 2022 1:11 am
Los ricos tambien lloran - Page 4 J18
Los ricos tambien lloran - Page 4 Jj17
Sponsored content

Los ricos tambien lloran - Page 4 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum