Svijet Sapunica
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 13 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:17 am
Los ricos tambien lloran - Page 13 Zz44
Los ricos tambien lloran - Page 13 Zzz42
Los ricos tambien lloran - Page 13 Zzzzz30
Los ricos tambien lloran - Page 13 Zzzz38
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 13 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:19 am
Los ricos tambien lloran - Page 13 Ww19
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 13 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:20 am
56. - 60. epizode

Konačno je završilo. Jedva sam se naterala da odgledam poslednje epizode. Totalno razočarenje. Sve očekivano, već viđeno, bezidejno i dosadno. Celokupna druga etapa je vrlo loše urađena. Šteta, jer sam u prvoj uživala. U drugoj se ništa konkretnije nije ni desilo, ne mogu skoro ništa izdvojiti u čemu sam uživala. Poslednja epizoda i više nego očekivano otmica glavnih junaka od strane Soraye uz sve klišeje na koje smo navikli. Nakon spašavanja, Mariana u onom haosu uspeva izrecitovati celu rečenicu: Ljubavi moja, hvala ti puno što si nam spasio živote, na šta joj Luis Alberto odgovara: Ljubavi, moj život bez vas ne bi imao smisla. Ne moram reći da sam više puta prevrnula očima na ovo. I naravno za sam kraj serije, klišej nad svim klišejima. Venčanje, naravno. Po treći put, ali nema veze, da ne remetimo tradiciju.

Jedino vredno pomena iz poslednjih epizoda je Lupita i njen kraj. Bez obzira što je bilo očekivano, oni su uspeli da me dotaknu. Posebno trenutak kada je zvala Patriciju da se oprosti od nje i na kraju odlazak uz more. Bila mi je zanimljiva i scena Daniele koja se hrva sa medicinskom sestrom kako bi spasila Elenu. Njihovo zbližavanje mi se svidelo. Sve drugo ravna linija. Previše su minutaže na kraju dali Jonyu i njegovoj porodici. Britny i Santiago i dalje ništa, dvadeset godina veze tapkaju u mestu. Bolje da smo za kraj imali zabavu sa njihovog venčanja. Mislila sam da će je makar zaprositi, ali očito je još rano. Uglavnom, nisam očekivala ovako strmoglavljenje serije. Sve dobro što je urađeno u prvoj etapi je uništeno drugom.
Sofia
Sofia
Admin
Posts : 16122
Join date : 2017-09-12

Los ricos tambien lloran - Page 13 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 1:22 am
Los ricos tambien lloran - Page 13 Zaaaaa12
Los ricos tambien lloran - Page 13 Zaaa12
Los ricos tambien lloran - Page 13 Za16
Kristina
Kristina
Admin
Posts : 6032
Join date : 2017-09-15
Age : 33
Location : Laguna negra

Los ricos tambien lloran - Page 13 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Wed May 18, 2022 7:02 pm
Gledala sam redovno poslednje epizode, ali me je mrzjelo komentarisati.

Sve se svelo na to da je Soraya strah i trepet i da joj niko ništa ne može. Pred njom su svi manji od makovog zrna kao da nisu bogati ljudi sa obezbjeđenjem, uticajem i slično. Posebno mi je glupo guranje one male pred Betitov motor. Kako je znala da će on baš tuda proći i u to vrijeme? Da ne pominjem što  je potpisao da Sorayi prepušta svoje akcije. Kao da se takvi ugovori i slično ne moraju potpisati pred notarom...

Dio sa otmicom je bio smor. Jedino je dobro što je Soraya tada otkrila sve što je uradila mada nije da se nije znalo.

I ja posebno izdvajam odnos Elene i Daniele i Lupinu priču. Najdirljviji dio, svakako. I da, moram dodati momenat kada je Luis Alberto nazdravio za Santiaga, to mi je zaista bilo dirljivo.

Dobro je što je samo dat nagovještaj buduće veze Beta sa Victorovom ćerkom,  jer bi bilo glupo da su i to utrpali u tako malo epizoda. Mislim da je dat nagovještaj da bi i Daniela i Jose mogli biti zajedno.

Britny i Santiago i dalje ništa, dvadeset godina veze tapkaju u mestu. Bolje da smo za kraj imali zabavu sa njihovog venčanja. Mislila sam da će je makar zaprositi, ali očito je još rano.

Los ricos tambien lloran - Page 13 3665418065  Los ricos tambien lloran - Page 13 3665418065  Los ricos tambien lloran - Page 13 3665418065

Sad neki generalni utisak. Ako je uporedimo sa prethodnim verzijama i tim klasičnim pričama onda je za 10ku. A ovako sama za sebe možda je za 7 što i dalje nije loše. U prvom dijelu priče sam uživala i bukvalno nisam imala neke krupnije zamjerke. U drugom dijelu koji je srećom znatno kraći mogu izdvojiti samo dvije epizode.

Glumačka ekipa i gluma su odlični. To me je najvećim dijelom i privuklo. Dopada mi se što je kroz Luis Albertovu priču opravdan naziv da i bogati plaču. Mislim na Matiasovu smrt i sve što je poslije uslijedilo i na to što se nije stigao izmiriti sa ocem.

Iako je bilo dosta klišeja na samom kraju, dopao mi se happyend kao i to što je Mariana trudna.

____________
Los ricos tambien lloran - Page 13 Granho16
Sponsored content

Los ricos tambien lloran - Page 13 Empty Re: Los ricos tambien lloran

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum